KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14278393

nr 1427 8393

Akvarell

Hans Gaulke. Signerad, daterad 1978, fors. Akvarell, bildmått: 59x44cm, yttermått inklusive ram: 74x57cm

måndag 25 oktober 2021
kl 19:17:24